Το πρόγραμμά της Α Ερασιτεχνικής

0
612

1η  αγωνιστική
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Πανθρακικός
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Δόξα Γρατινής
Δόξα Σώστη – Ελπίδα Σαπών
Δόξα Προσκυνητών – Βιστωνίδα Κοπτερού
Μ.Αλέξανδρος Ιάσμου – Ορφέας Στρύμης
Ορφέας Ξυλαγανής – Αναγέννηση Παγουρίων

2η αγωνιστική
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Πανθρακικός – Δόξα Σώστη
Δόξα Γρατινής – Δόξα Προσκυνητών
Ελπίς Σαπών – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Βιστωνίδα Κοπτερού – Ορφέας Ξυλαγανής
Αναγέννηση Παγουρίων – Ορφέας Στρύμης

3η αγωνιστική
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Δόξα Σώστη
Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Μ.Αλέξανδρος Ιάσμου – Πανθρακικός
Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Γρατινής
Αναγέννηση Παγουρίων – Ελπίς Σαπών
Ορφέας Στρύμης – Βιστωνίδα Κοπτερού

4η αγωνιστική
Δόξα Προσκυνητών – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Δόξα Σώστη – Μ.Αλέξανδρος Ιάσμου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξυλαγανής
Πανθρακικός – Αναγέννηση Παγουρίων
Δόξα Γρατινής Ορφέας Στρύμης
Βιστωνίδα Κοπτερού – Ελπίς Σαπών

5η αγωνιστική
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Προσκυνητών
Αναγέννηση Παγουρίων – Δόξα Σώστη
Ορφέας Στρύμης – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Βιστωνίδα Κοπτερού – Πανθρακικός
Ελπίς Σαπών – Δόξα Γρατινής

6ηαγωνιστική
Ορφέας Ξυλαγανής – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Αναγέννηση Παγουρίων
Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Στρύμης
Δόξα Σώστη – Βιστωνίδα Κοπτερού
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ελπίς Σαπών
Πανθρακικός – Δόξα Γρατινής

7η αγωνιστική
Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Αναγέννηση Παγουρίων
Ορφέας Στρύμης – Ορφέας Ξυλαγανής
Βιστωνίδα Κοπτερού – Μ.Αλέξανδρος Ιάσμου
Ελπίς Σαπών – Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Γρατινής – Δόξα Σώστη’
Πανθρακικός – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

8η αγωνιστική
Ορφέας Στρύμης – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Αναγέννηση Παγουρίων – Βιστωνίδα Κοπτερού
Ορφέας Ξυλαγανής – Ελπίς Σαπών
Μ.Αλέξανδρος Ιάσμου – Δόξα Γρατινής
Δόξα Προσκυνητών – Πανθρακικός
Δόξα Σώστη – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

9η  αγωνιστική
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Βιστωνίδα Κοπτερού
Ελπίς Σαπών – Ορφέας Στρύμης
Δόξα Γρατινής – Αναγέννηση Παγουρίων
Πανθρακικός – Ορφέας Ξυλαγανής
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Δόξα Σώστη – Δόξα Προσκυνητών

10η αγωνιστική
Ελπίς Σαπών – Σπάρτακος
Βιστωνίδα Κοπτερού – Δόξα Γρατινής
Ορφέας Στρύμης – Πανθρακικός
Αναγέννηση Παγουρίων – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Σώστη
Μ.Αλέξανδρος Ιάσμου – Δόξα Προσκυνητών

11η αγωνιστική
Δόξα Γρατινής – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Πανθρακικός – Ελπίς Σαπών
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Βιστωνίδα Κοπτερού
Δόξα Σώστη – Ορφέας Στρύμης
Δόξα Προσκυνητών – Αναγέννηση Παγουρίων
Μ.Αλέξανδρος Ιάσμου – Ορφέας Ξυλαγανής

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here