Β Ερασιτεχνική: Το πρόγραμμα αγώνων

0
475

Το πρόγραμμα της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας για την σεζόν 2018/19

1η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Κομψάτος Πολυάνθου-Ατσάλι Αρχοντικών

Πόντος Κομοτηνής-Ένωση Ασωμάτων

Αγιοχώρι-Ηρακλής Σαπών

Αετός Μίσχου-Αναγέννηση Ποντίων

Ρεπό ΑΟ Αρσακείου

 

2η αγωνιστική

ΑΟ Αρσακείου-ΑΕ Κομοτηνής

ΠΑΟΚ Κομοτηνής-Κομψάτος Πολυάνθου

Ατσάλι Αρχοντικών-Αγιοχώρι

Ένωση Ασωμάτων-Αετός Μίσχου

Αναγέννηση Ποντίων-Ηρακλής Σαπών

Ρεπό Πόντος Κομοτηνής

 

3η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Κομψάτος Πολυάνθου

Πόντος Κομοτηνής-ΑΟ Αρσακείου

Αγιοχώρι-ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Αναγέννηση Ποντίων-Ατσάλι Αρχοντικών

Ηρακλής Σαπών-Ένωση Ασωμάτων

Ρεπό Αετός Μίσχου

 

4η αγωνιστική

Πόντος Κομοτηνής-ΑΕ Κομοτηνής

Κομψάτος Πολυάνθου-Αγιοχώρι

ΑΟ Αρσακείου-Αετός Μίσχου

ΠΑΟΚ Κομοτηνής-Αναγέννηση Ποντίων

Ένωση Ασωμάτων-Ατσάλι Αρχοντικών

Ρεπό Ηρακλής Σαπών

 

5η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Αγιοχώρι

Αετός Μίσχου-Πόντος Κομοτηνής

Αναγέννηση Ποντίων-Κομψάτος Πολυάνθου

Ηρακλής Σαπών-ΑΟ Αρσακείου

Ένωση Ασωμάτων-ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Ρεπό Ατσάλι Αρχοντικών

 

6η αγωνιστική

Αετός Μίσχου-ΑΕ Κομοτηνής

Αγιοχώρι-Αναγέννηση Ποντίων

Πόντος Κομοτηνής-Ηρακλής Σαπών

Κομψάτος Πολυάνθου-Ένωση Ασωμάτων

ΑΟ Αρσακείου-Ατσάλι Αρχοντικών

Ρεπό ΠΑΟΚ Κομοτηνής

 

7η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Αναγέννηση Ποντίων

Ηρακλής Σαπών-Αετός Μίσχου

Ένωση Ασωμάτων-Αγιοχώρι

Ατσάλι Αρχοντικών-Πόντος Κομοτηνής

ΠΑΟΚ Κομοτηνής-ΑΟ Αρσακείου

Περό Κομψάτος Πολυάνθου

 

8η αγωνιστική

Ηρακλής Σαπών-ΑΕ Κομοτηνής

Αναγέννηση Ποντίων-Ένωση Ασωμάτων

Αετός Μίσχου-Ατσάλι Αρχοντικών

Πόντος Κομοτηνής-ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Κομψάτος Πολυάνθου-ΑΟ Αρσακείου

Ρεπό Αγιοχώρι

 

9η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Ένωση Ασωμάτων

Ατσάλι Αρχοντικών-Ηρακλής Σαπών

ΠΑΟΚ Κομοτηνής-Αετός Μίσχου

ΑΟ Αρσακείου-Αγιοχώρι

Κομψάτος Πολυάνθου-Πόντος Κομοτηνής

Ρεπό Αναγέννηση Ποντίων

 

10η αγωνιστική

Ατσάλι Αρχοντικών-ΑΕ Κομοτηνής

Ηρακλής Σαπών-ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Αναγέννηση Ποντίων-ΑΟ Αρσακείου

Αετός Μίσχου-Κομψάτος Πολυάνθου

Αγιοχώρι-Πόντος Κομοτηνής

Ρεπό Ένωση Ασωμάτων

 

11η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Ατσάλι Αρχοντικών

ΑΟ Αρσακείου-Ένωση Ασωμάτων

Κομψάτος Πολυάνθου-Ηρακλής Σαπών

Πόντος Κομοτηνής-Αναγέννηση Ποντίων

Αγιοχώρι-Αετός Μίσχου

Ρεπό ΑΕ Κομοτηνής

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here